Punkty edukacyjne dla lekarzy online

Pobierz

Tabela punktów edukacyjnych.. 20 STY 2022 Komunikat ws dyskusji nad rozgraniczaniem uprawnień WIĘCEJ.. Edukacja podyplomowa lekarzy LEK i L-DEK Wybór specjalizacji PES Studia podyplomowe Punkty edukacyjne Dyskusje o konferencjach i szkoleniach Opinie o książkach i czasopismach Problemy .Od dnia 21 marca 2022 r. za udział w szkoleniach przysługuje 5 punktów edukacyjnych.. Lekarze polecani przez lekarzy Zobacz GdzieSkierowac24.pl.. Lekarz Pomimo stopniowego powrotu do wydarzeń edukacyjnych w formule stacjonarnej, niezmiennie dużym zainteresowaniem stomatologów cieszą się projekty realizowane online.. specjalizacja Nowy Targ , Brzesko .Punkty Edukacyjne: 10 Koszt: 300 zł Powiadom mnie o kursie.. Orzekania i Opiniowania Sądowo-Lekarskiego w sprawach cywilnych oraz pracy i ubezpieczeń społecznych - Śląska Izba LekarskaZapisz się na kursy i szkolenia dla lekarzy m.in. z opieki paliatywnej.. Kurs przeznaczony dla lekarzy i diagnostów, poświęcony nadwrażliwościom pokarmowm.. Telefon kontaktowy: + 48 660 778 010.doskonalenie zawodowe lekarzy i lekarzy dentystów.. Dla Stomatologów.. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, Centrum e-Zdrowia poszerza działania związane z doskonaleniem zawodowym lekarzy i lekarzy dentystów.. Choroby gołębi - nowa specjalizacja dla polskich lekarzy weterynarii.. Widok .. Zaloguj się .. Podstawą prawna do rozliczenia punktów edukacyjnych jest ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów z dnia 6 października 2004 r., nowelizacja z 8 września 2016 roku zniosła limity punktów edukacyjnych w .W myśli litery ustawy lekarz musi zgromadzić minimum 200 punktów edukacyjnych w ciągu 48 miesięcy, natomiast farmaceuci są zobowiązani do zdobycia 100 punktów edukacyjnych w ciągu 5 lat.Punkty edukacyjne Punkty edukacyjne Od 21 marca 2022 r. za udział w szkoleniu z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej przysługuje 5 punktów edukacyjnych..

Punkty edukacyjne .

Uczestnik szkolenia otrzymuje 3 punkty edukacyjne.. Centrum e-Zdrowia zostało wpisane do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.Od maja 2011 za udział w naszych kursach poświęconych zastosowaniom statystyki w medycynie lekarze i lekarze dentyści mogą uzyskać punkty edukacyjne.. Lekarze otrzymują punkty edukacyjne.. 4 LUT 2022 Komentarz nieomal optymistyczny WIĘCEJ.. Jak zapewne wiecie, lekarze muszą się tak naprawdę uczyć całe życie i mają obowiązek doskonalenia zawodowego.. Tych, którzy nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu, zachęcamy do zapoznania się z wykładami w wersji online.. Dla lekarzy, którzy otrzymali prawo wykonywania zawodu po 06.11.2004 roku okres rozliczeniowy jest liczony od daty przyznania stałego prawa wykonywania zawodu .Ukończenie (zdanie egzaminów) kursów dla lekarzy i diagnostów laboratoryjnych upoważnia do zdobycia punktów edukacyjnych respektowanych przez KIDL i NIL..

Punkty edukacyjne.

Masz już konto?. 8 8 czerwca 2022: 9 9 czerwca 2022: 10 10 czerwca 2022: 11 11 czerwca 2022: 12 12 czerwca 2022: 13 13 czerwca 2022: 14 14 czerwca 2022:13-14 maja 2022 r. W dniach 13-14 maja w krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbyła się XIV Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Kontrowersje w psychiatrii" .. O naszej firmie; Przedstawiciele Medyczni; Doctor Cabinet; Jakość .Edukacja podyplomowa lekarzyPoradnik lekarski.. Widok listy ; Widok boksów ; Kampania "Lider e-zdrowia" z nagrodą w konkursie Złote Spinacze 2020.Punkt informacyjny dla lekarzy z Ukrainy w sprawie możliwości pracy w Polsce.. Okres rozliczeniowy obejmuje 48 miesięcy.Nie tylko dla protetyków - bezpłatne szkolenia online już za kilka dni!. Najbliższy z nich dostępny będzie już za kilka dni.Dyskusje na temat możliwości zdobywania przez lekarzy punktów edukacyjnych oraz różnych innych zagadnień związanych z tym aspektem kształcenia.. Zaświadczenie o przyznanych punktach edukacyjnych zostanie wysyłane drogą mailową, na adres podany do rejestracji.Lekarz i lekarz dentysta dopełni obowiązku doskonalenia zawodowego, jeżeli w okresie rozliczeniowym uzyska minimum 200 punktów edukacyjnych.. Przyznane dla tych aktywności punkty edukacyjne będą takie same jak zdobyte w wyniku krajowego .Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Izby Lekarskiej organizuje kursy języka polskiego online dla ukraińskich lekarzy, którzy zmuszeni zostali opuścić Ukrainę z powodu wybuchu wojny..

Szkolenie online.

Okres rozliczeniowy trwa 4 lata, w ciągu których należy zebrać co najmniej 200 punktów edukacyjnych: dla lekarzy, którzy otrzymali prawo wykonywania przed dniem 06.11.2004 r. tj. przed wejściem w życie rozporządzenia:Wydarzenia z Zespół ds.. Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzy .. 22 54 28 377, .. in Wiadomości.. Ze względu na szczególną sytuację przenosimy część naszych kursów do Państwa domów.. Wszystko o stażu, LEKu, L-DEKu, rezydenturach, doktoratach, PES i innych ważnych dla każdego szkolącego się lekarza tematach.. Lekarzy chętnych do nauki języka polskiego prosimy o zgłaszanie się do poszczególnych okręgowych izb lekarskich punkty edukacyjne.. Zagadnienia związane z podyplomową edukacją lekarzy.. Od dnia 21 marca 2022 r. za udział w szkoleniach przysługuje 5 punktów edukacyjnych.. 07.05.2010, 13:00, Wyświetlono: 892 .. Czytaj więcej.. Punkty edukacyjne są przyznawane przez Studium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (jednostka .24 lutego skierowano do ogłoszenia projekt rozporządzenia ministra zdrowia w sprawie sposobu dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów Przepisy dotyczą zdobywania punktów edukacyjnych przez lekarzy..

10 luty, 2020 Punkty edukacyjne.

4 mar 2021 Sympozjum Kolumbopatologiczne Chińskiego Oddziału IVPA - nowy termin 27-28 marca 2021 roku!Wszystkie punkty pobrań .. Dla lekarzy.. Punkty edukacyjne może otrzymać każdy lekarz orazPunkty edukacyjne dla lekarzy za szkolenie CSIOZ; Aktualności.. 28 GRU 2021 Dodatkowe miejsca rezydenckie dla stomatologów .Rozporządzenie znosi obowiązek wpisywania punktów w dokumencie PWZ.. Punkty edukacyjne może otrzymać każdy lekarz oraz lekarz dentysta, który wziął udział w szkoleniu i wypełnił dokumentacje poszkoleniową.. dla lekarzy, którzy otrzymali prawo wykonywania przed dniem 06.11.2004 r. tj. przed wejściem w życie rozporządzenia: okres rozliczeniowy 6.11.2004 do 05.11.2008 okres rozliczeniowy od 06.11.2008 do 05.11.2012Dla lekarzy.. Firma StatSoft Polska została wp…Samorząd lekarski Mazowsza to Okręgowa Rada Lekarska i Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie (22) 54 28 348; zapisz się do newslettera PL / EN A A A Logowanie.. Opłata za kurs - 850 PLN.. Zgłoszenia na kurs prosimy przesyłać do 22 września 2022 r. na adres: .. Tabela punktów edukacyjnych.. Lekarze polecani przez lekarzy Zobacz GdzieSkierowac24.plPunkty edukacyjne.. Nadal możesz zostać uczestnikiem konferencji - zapraszamy .. Edukacja Podyplomowa.. Dla lekarzy;OKRESY ROZLICZENIOWE Okres rozliczeniowy trwa 4 lata, w ciągu których należy zebrać co najmniej 200 punktów edukacyjnych.. Email: .. W związku z pandemią limit punktów koniecznych do dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego obniżono o połowęOglądaj, słuchaj i pogłębiaj wiedzę z nową ofertą e-learningową w Centrum Edukacji Lekarzy.. Poniżej lista nadchodzących wydarzeń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt