Quiz po angielsku o świecie

Pobierz

Nauka i zabawa językiem.. Poziom: Beginner.. Średni wynik: 69,14 % .. Rozwiąż quiz.Z tym quizem poradzą sobie tylko nieliczni.. Na naszej stronie znajduje się mnóstwo tekstów po angielsku, podzielone na kilka kategorii, takich jak opowiadania, recenzje, artykuły popularno naukowe.. Błędy: 1: Ecuador a nie Eqador, 2: Ethiopia a nie Etiopia, 3: Afghanistan a nie Afganistan, 4 .Quiz - jak dobrze znasz angielskie słówka.. Może dalej Cię coś zaciekawi.Klasa 8 Angielski.. Przyznać trzeba, że te pierwsze święta są bardziej widoczne na ulicach, w witrynach sklepowych, a przodują w tym kraje anglosaskie.Alfabet po angielsku, czyli nauka literowania.. Swiat przyrody unit 13 Połącz w pary.. wg Aponiewozik.N auka języka angielskiego nie musi być nudna.. Dzieci też tęsknią w czasie pandemii - 6 sposobów na oswojenie uczuć .Wielkimi krokami zbliżają się święta a wraz z nimi czas ozdabiania domów, spotkań z rodziną oraz śpiewania kolęd i pastorałek.. Powodzenia!. I proszę was o pomoc, bo nie mam wielu pomysłów.. Proponujemy zatem wspólną naukę tego języka.Zobaczmy, jak dobrze orientujesz się w otaczającym Cię świecie!. Wszystkie teksty oznaczone są poziomem trudności.. Rozwiąż test i sprawdź swoje słownictwo z języka angielskiego!Europa: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Jak zrobić świąteczny quiz z angielskiego?.

Części garderoby po angielsku - sprawdź się!

Przygotowaliśmy dla Ciebie szybki quiz na temat Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii.Sprawdź się językowo i ucz się angielskiego kreatywnie z Gettin' English.. Z góry wielkie dzięki .Christmas - teksty, słownictwo i quizy czyli Boże Narodzenie po angielsku.. Pełna lista znajduje się na czytamy po angielskuStolice 45 państw europejskich z dopasowanymi do nich stolicami.. Zestaw umożliwi bezbłędne zdanie testu z geografii, lub po prostu poszerzenie swojej wiedzy z tej dziedziny.. Rozwiąż test.. Z nim jest jak z maturą - aby go zaliczyć .Quiz z języka angielskiego dla dzieci z młodszych i starszych klas szkoły podstawowej.. Owszem, nie ma w nim polskich znaków.. wg Ahodyjas.Quizy angielski - sprawdź największą bazę quizów o tematyce angielski.. Quiz z działu angielski czeka na Ciebie!Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Gimnazjum Dorośli Technikum Angielski Angielski.. W ogromnej mierze niezależnie od kraju, w którym się wychowujemy.. Choć to nie czas myślę, że w grudniu zaplusujesz na lekcji w szkole ;) .. *round the world - na całym świecie.Napisz Quiz po angielsku.. Potrzebne mi są pytania i odpowiedzi tekstowe: a) b) c) Pytania po angielsku, chyba że ktoś napisze po polsku, też będzie okej.. Zamiast nazw niektórych mieszkańców częściej używamy określeń typu: a Polish person zamiast a Pole..

Sprawdź czy znasz nazwy różnych państw po angielsku.

W tym języku śpiewają nasi ulubieni muzycy, mówią w nim aktorzy, piszą dziennikarze i naukowcy.. Jest to "lekcja" na poziomie klasy szóstej.. To był jeden z pierwszych moich quizów.. Ryby (fish) występują zarówno w słonych wodach oceanów i mórz, jak i w słodkich wodach słodkich rzek i jezior.. Subskrybuj?. Swiat przyrody vocab 2 Połącz w pary.. Poddajesz się?. Gdy porównamy rodzime abecadło z alfabetem po angielsku, nie zauważymy radykalnych różnic.. Quiz sprawdzający znajomość tworzenia pytań w czasie Past Simple.. a) since the 1960s b) since the 1970s poprawna c) since the 1980s 2.Przetłumacz podane słowa związane z pogodą na język angielski.. Jest powszechnie używany w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii i jeszcze wielu innych krajach.. Quiz jest zapauzowany.. Fiszki okażą się przydatne nie tylko dla uczniów, ale też dla miłośników krzyżówek.Zwierzęta po angielsku: ryby.. Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1. słonecznie.. Także w Polsce.. To najtrudniejszy test z geografii i wiedzy o świecie, jaki pojawił się do tej pory na naszej stronie.. Zostały ci jeszcze .. Wybraliśmy angielskie słówka, których prawdziwe znaczenie może was zaskoczyć.. Ćwiczenie z Past Simple składa się z dziesięciu zadań, w których trzeba stworzyć pytanie w czasie przeszłym, wpisać brakujące słowo, bądź wskazać błąd..

Czy wiesz jak nazywają się państwa świata po angielsku?

Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Clothes - quiz obrazkowy.. Możemy je usłyszeć w radio, telewizji, w galeriach handlowych i wielu innych miejscach, ponieważ stały się one […]Zwierzęta - quiz obrazkowy - Same Quizy, Czas Dzieci.. Test rozwiązano 9605 razy.. Klasa 7 Angielski.. Quiz sportowy Odkryj karty.. Netherlands - Holandia.. Szacuje się, że istnieje jeszcze ponad 5000 nieodkrytych gatunków ryb, w większości są to ryby głębinowe (deep-sea fish).Największą rybą na świecie jest rekin wielorybi (whale shark), który może mierzyć ponad 20 m i ważyć 25 ton.TEST!. Sporty Połącz w pary.. Nawet, jeśli nie jest językiem ojczystym, jest często wybierany jako drugi język.. Z muzeami online dookoła świata!. Po zakończeniu quizu - "Co wiesz o Wielkiej Brytanii .Język angielski jest jednym z najszerzej używanych języków na świecie.. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.Czytamy po angielsku.. Znajdziemy za to literkę Q, która mimo tego, że nie ma jej w naszym alfabecie, jest dobrze znana większości rodaków.. Zadania są wyboru oraz uzupełnień.Quizy z angielskiego z odpowiedziami, darmowe quizy dla dzieci w wieku szkolnym.. 20 pomysłów na proste świąteczne DIY.. Muszę przygotować pytania świąteczne na quiz z angielskiego..

Test wiedzy o nazwach dyscyplin sportowych po angielsku.

Cześć, w tym poradniku pokażę wam krótką "lekcję" angielskiego o Świętach Bożego Narodzenia.. Czy znasz angielskie słówka związane z Halloween?. » Quizy » Język angielski.. Zerówka Klasa 1 Angielski angielski Fruits owoce słówka Test.. Słownictwo i słówka.Tłumaczenia państw świata na angielski.. Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk .. wg Tamboragnieszka.. Angielski Połącz w pary.. Od dłuższego czas w Polsce oprócz naszych rodzimych kolęd i piosenek, śpiewamy również znane świąteczne piosenki po angielsku.. Owoce w języku angielskim Test.. Ja sobie przetłumaczę.. Wielkanoc po angielsku O wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą napisano wiele.. Także polscy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt