Wiersze na urodziny dla dziewczynki

Pobierz

Wszechmocny spełni pragnienia Twego serca Niech Wszechmocny spełni pragnienia Twojego serca i ześle Ci to, o co prosisz!Słońce świeci dziś dla Ciebie, a chmurki tańczą na niebie.. Bukiet kwiatów wręczę Tobie, Ucałuje dłonie obie.Życzenia urodzinowe dla dziewczynki Dla mojej Wspaniałej Kruszynkiserdeczne życzenia na UrodzinkiPoznaj bajek tysiące,przygód dwa tysiące,miej zawsze buzię wesołą,promienną jak słońce!. Ukochana, Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, kiedy Ci słońca będzie za wiele, to deszcz Cię może ostudzić.. Dziecku na pewno sprawi przyjemność, że ich ulubiony miś czy lala chcą im również złożyć życzenia wszystkiego najlepszego.. Serenadę śpiewać będę.. i słodkie buziaczki!. Nich Ci słonko zawsze świeci, Niech Ci kwitną bzy, Niechaj wszystkie inne dzieci świętują dziś - jak Ty!. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!. Dużo zdrówka i miłości, szczęścia i wielkiej radości.. Dużo słodkiej czekolady i prezentów do szuflady, i cukierków i lizaka, a ode mnie masz buziaka.. Ocena użytkowników: / 108.. Najlepsze życzenia na urodzinki Od kochającej rodzinki" Wierszyk urodzinowy dla małych księżniczek "Dla słodkiej Księżniczki w dniu urodzin Niech ziarnko grochu Ci nie szkodzi Niech wszystko jak w bajce się układa A z kranu niech płynie czekolada Niech dobro zawsze ze złem wygrywa A wżyciu niech zawsze jak w bajkach bywa" Wierszyk urodzinowy dla miłośniczek lalek "Dla małej mamy, lalek opiekunki Urodzinowe pocałunkiJun 8, 2021Urodzinowe STO LAT!.

Kategoria: Wierszyki i życzenia na urodziny dzieci.Today Stu prezentów, stu buziaków.

Szczęścia, zdrowia i radości, super prezentów i fajnych gości.. Niech w takim dzionku jak ten.. Życzenia urodzinowe dla dziewczyny.. i nie wracają wcale, to wtedy będzie całkiem wspaniale!. przesyłają życzenia.. Sto lat w zdrowiu i radości, Szczęścia i mnóstwa miłości.. moc uśmiechu i radości.. wszystkie troski umkną hen.. Życzenia urodzinowe dla dzieci mogą się też odnosić do ich ulubionych zabawek.. Z okazji urodzin życzę Ci samych radosnych i dobrych dni.. Oto nasze pomysły na życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych - mamy życzenia poważne, śmieszne, życzenia prozą oraz wierszyki.7 days agoMay 19, 2022życzę Tobie sercem całym.. Serenadę śpiewać będę.. Dla słodkiej Księżniczki w dniu urodzinŻyczenia urodzinowe dla dziewczyny dniu urodzin Kochana moja, niech się śmieje buzia Twoja, niech zniknie złość i troska, żyj w szczęściu i radości, miej w tym dniu dużo gości, zdrowia życzę jak najwięcej i całuję najgoręcej.. Zdrowia, szczęścia i słodyczy… Tobie życzy.. szczęścia, zdrowia, pomyślności.. Stu urodzinowych gości, aut, lal, klocków i pluszaków.. Niedostępne Wyślij kwiaty Życzenia urodzinowe dla dzieci Kochany Wnusiu,1 day agoDla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. Życzenia urodzinowe dla dzieci - wierszyki spersonalizowane Życzenia urodzinowe dla dzieci mogą w prosty sposób stać się wyjątkowe.Jun 13, 2022Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych dzieci różnią się nieco formą, ale nadal wyrażają ogrom rodzicielskiej miłości i troski..

Dla Kochanej Dziecinki.Jun 1, 2022Jun 7, 20212 days agoŻyczenia na urodziny dla dziewczyny Z życzeniami dziś przybędę.

I niech wszystko w Twoim życiu okaże się dla Ciebie najlepsze!. Z życzeniami dziś przybędę.. Niech zawsze otaczają Cię dobrzy przyjaciele, a los obdarza szczęściem i radością.. Kategoria: Urodziny.. Uśmiechu na co dzień szerokiego, Życia przy mnie szczęśliwego!. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie.. Szanowna Jubilatko, życzymy Ci, byś wyrosła na śliczną, mądrą i grzeczną dziewczynkę.. Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy dzień był miły - pełen śmiechu i radości.. W końcu każdy na zawsze pozostaje dzieckiem swoich rodziców.. Dużo zdrówka i radości, moc uśmiechu niech na Twej buzi gości!. Śmieją się motylki, a biedronki i kwiatki.. Zdrowia, szczęścia, pogody ducha,uśmiechu od ucha do ucha,wszelkiej pomyślności,niech od dzisiaj radość zawsze gości,lodów, ciastek i słodyczytego Ci mamusia życzy.May 5, 2021Dziewczynko, w Twoje urodziny życzę Ci Anioła Stróża, który zawsze będzie z Tobą, będzie Cię chronił i strzegł oraz radował się z Tobą.. Ocena użytkowników: / 220.. Życzymy Ci, kochany wnuczku, aby uśmiech nie znikał z Twojej buzi.. Kategoria: Urodziny dzieci.. Życzę Ci bezpieczeństwa, ostoi w rodzinie, prawdziwego domu, azylu, który Ci da schronienie i nie powie o niczym nikomu.Życzenia urodzinowe dla dzieci Wiele gwiazdek jest nocą na niebie, tyle samo najlepszych życzeń dla Ciebie..

Życzę Ci urodzinowego dnia, dnia bez gonitwy i stresów.Apr 14, 2022Wkrótce Twoje urodziny, zatem zawsze dziarskiej miny.

Wszystkiego najlepszego!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt