Wzór konspektu zbiórki zhp

Pobierz

Patrycja Woźniak•Przygotuję i poprowadzę według samodzielnie przygotowanego konspektu zbiórki w drużynie/ gromadzie -na jedną z nich zaproszę członka KSI •Przeprowadzę zbiórkę dla ZZ, dzięki której harcerze zostaną zaznajomieni z ideą sprawności i zmotywowani do zdobywania ich.. 747 użytkowników obserwuje to.. Mam nadzieję, że po drodze rozglądaliście się .Plik Wzór konspektu zbiórki zastępu.doc na koncie użytkownika Zawiszacy • folder Zawiszacy • Data dodania: 23 paź 2011 .. Zgoda rodziców na przynależność do ZHP.doc.. W ciągu rok będę systematycznieCzas trwania: ok. 45 min.. Zobacz więcej.. "Przybij piątkę pokoleniom" - dla zuchów, harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników do prowadzenia przez wędrowników.. Z czego się składa?. Działa od ….. Nic prostszego, to porostu nauka o funkcjach przypisanych do kolorów sznurów.. (rok pierwszego wydania: 1998) plik PDF: poradnik_druzynowego.pdf.. Polecaj go także przy okazji zbierania konspektów od kadry Twoich kursów, obozów, rajdów, biwaków itp.Imię i nazwisko autora konspektu.. 15min Obrzędowe rozpoczęcie zbiórki, zapoznanie harcerzy z tematem zbiórki.. UWAGA: To jest wiedza z lat 2000/2001, może się różnić ok aktualnego stanu.3.. Zgłoszenia: Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem niniejszego formularza do dnia 22.12.2019 r. 683 użytkowników lubi to.. Tworzymy konspekty zbiórek harcerskich czy zajęć prowadzonych na kursach..

Wzór konspektu zbiórki zastępu.doc.

KARTA SPRAWNOŚCI HARCERSKIEJ.doc.. Właściwie co to takiego?. Bo do dzisiaj wieczora muszę dostarczyć konspekt zbiórki o szyfrach i terenoznawstwie.. Jak wygląda mundur?. Gra, podczas której nieustannie towarzyszyć Wam będzie jedna, wybrana przez Was, postać.. Czas trwania zbiórki Zamierzenia, czyli po zbiórce harcerz/harcerka będzie… Prowadzący 2 godziny Harcerze będą znali i rozumieli Prawo Harcerskie i treść Przyrzeczenia, oraz będą gotowi je złożyć.. KARTA ZADANIA ZESPOŁOWEGO.doc.. Na podstawie broszury "Pierwsze Kroki Drużyny Harcerskiej".. Być może znacie ją z dziejów harcerstwa: Józef Piłsudski, Ignacy Paderewski, Andrzej Małkowski, Aleksander .ul.. Mestwina II 3 83-400 Koscierzyna.. TEMAT: Tu wpisujemy tytuł zbiórki, określający ogólnie jej zakres tematyczny.. Poradnik harcerski cz. I.docx.. Po tym terminie zostanie rozesłana informacja na temat zakwalifikowania się na kurs.. Struktura ZHP i naszego szczepu 10 min poradnik harcerski 5.. Dobrze napisany konspekt bardzo ułatwia przeprowadzenie zbiórki, a napisanie go to nic trudnego!. 7. jak słuchać 8.. Godzina od - do1 odpowiedź.. którego wzór KSI powinno udostępniać wszystkim zainteresowanym.. Wzory konspektów | Centralny Bank Pomysłów ZHP Wzory konspektów Jeśli chcesz skrócić czas wprowadzania treści swoich konspektów do CBP - pracuj od razu na naszych, WIPowych wzorach..

Czas Treść elementu zbiórki Materiały 1.

Hufiec zrzesza drużyny harcerskie i gromady zuchowe z Kościerzyny, Lipusza, Łubiany, Starej Kiszewy, Stężycy oraz Wielkiego Klincza.. Cele dydaktyczne: - poznanie podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy; - zapoznanie z pojęciem karta ICE; - poznanie pojęć reanimacja, resuscytacja, pierwsza pomoc; - zapoznanie ze schematem podstawowego podtrzymywania życia; - nabycie umiejętności prawidłowej oceny sytuacji .Gra 1.. 1-2011 komunikat komendanta szczepu.docx.. Rozwój zastępu.. Formularz zgłoszeniowy.doc.. 4. kary i nagrody 5. konsekwencja 6.. Konspekt zbiórki 5+ zbiórka Poranna herbatka u Sherlock'a Holmes'a Pełen konspekt zajęć Zuchy Zuchy otrzymują zaproszenie na herbatkę do Sherlocka Holmes'a.. więcej plików z tego folderu.. W drużynie występują: szary to sznur szeregowego, czyli osoby która dopiero dołączyła do drużyny i nie ma przypisanej żadnej funkcji.Elementy Konspektu zbiórki 1..

Czy ktoś wie jak wyglada konspekt zbiórki ?

napisanej przez Barbarę Niemiec phm.. Wzór konspektu (w nim musisz zawrzeć co chcesz zrobić na danej zbiórce i jej tematykę, oraz założenia co chcesz osiągnąć i przekazać harcerzom.Plik Formularz zgłoszeniowy.doc na koncie użytkownika Zawiszacy • folder Zawiszacy • Data dodania: 9 lut 2012Sznurologia drużyny to podstawowa wiedza dla każdego harcerza.. 25 użytkowników zameldowało się tutaj.Zgoda rodziców na przynależność do ZHP.doc.. PRZYKŁAD: .. Okazuje się, że ma on problem ze sprawą.dostosowania materiału do aktualnych przepisów ZHP, dostosowania materiału do cech metody harcerskiej i odpowiedniej metodyki, poprawności ortograficznej i językowej.. Sprawności Zawiszacy.xls.. REGULAMIN PUNKTACJI.doc.. Zgłoś jeśli naruszono regulaminJest to swego rodzaju szczegółowy plan działania podczas danego spotkania.. np. "Północ to tam gdzie nie ma południa" Terenoznawstwo 2.Cel Główny Cel zbiórki np.400 zł - dla uczestników z Hufca ZHP Warszawa-Wola, 470 zł - dla uczestników spoza Hufca ZHP Warszawa-Wola.. Po powitaniu i przedstawieniu tematu zbiórki, uczestnicy dostaną chwilę by zastanowić się nad .. Przeszliśmy krok po kroku przez cały wzór konspektu.. Jak uczyć, by nie zanudzić swoich harcerzy..

Wzór konspektu może być różny.WYWIAD Z KAPELANEM ZHP.

Temat W ciekawej formie jak w planie pracy.. CEL: Czyli to, do czego dążymy.Konspekt zbiórki Temat Prawo Harcerskie w codziennym życiu Miejsce Harcówka i okolice Czas 120min Przebieg Lp.. Wzór konspektu programowego AUTOR Imię i Nazwisko Stopień instruktorski Stopień harcerski Numer OKP Numer OKK Hufiec Chorągiew E-mail (najlepiej w domenie zhp.net.pl)jednak najważniejsza część konspektu, więc jeśli nie macie pomysłu, nazwa może być identyczna jak temat.. Czuwaj!. Własny rozwój.. KARTA ZADANIA ZESPOŁOWEGO.doc.. Opracowała: sam.. Powodzenia!. To w sumie zależy od środowiska :D u mnie najczęściej wygląda to tak: pierwsza kolumna- czas, w jakim przperowadzę zbiórkę, druga kolumna- co robimy podczas tej części zbiórki, trzecia kolumna- potrzebne materiały (często piszę w tej kolumnie po prostu załącznik nr.1,2.. a pod spodem rozpisuję), czwarta kolumna .Pełen konspekt zajęć Harcerze Starsi Konspekt zbiórki zachęcający do zdobywania stopni harcerskich przez harcerzy starszych.. kto nie wysyłał konspektu zbiórki drużynowemu czy planu pracy komendantowi hufca do .Plik Poradnik harcerski cz. I.docx na koncie użytkownika Zawiszacy • folder Zawiszacy • Data dodania: 24 mar 2012Poradnik Drużynowego.. Temat: Pierwsza pomoc.. Zajęcie Czas Potrzebne materiały 1.. Chociaż kiedyś również należałam do grupy osób, które nie widziały sensu tworzenia konspektów, to teraz nie wyobrażam sobie harcerskiego spotkania bez takiego planu.. 8.KONSPEKT ZBIÓRKI Temat Prawo harcerskie (7-10) Cel zbiórki: Zapoznanie harcerzy z obowiązującym ich Prawem Harcerskim.. I co na nim jest?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt