Katarynka test z lektury

Pobierz

Otrzymuj osiągnięcia.. Lekcje języka polskiego.Stacje zadaniowe do lektury pt. "Katarynka".. Po przeczytaniu tekstu proszę przepisać definicję "streszczenia" do zeszytu i wykonać ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń - str. 103-105.Zadania zostaną sprawdzone podczas lekcji wideo.Latarnik - test z lektury.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.. Rozwiąż test!Temat #19: Minimum słów, maksimum treści, czyli jak streszczać tekst.Podręcznik str. 263-264.. Zbiór przydatnych materiałów.. Kto, mimo zakazów, wpuszcza kataryniarza na podwórko?Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Katarynka".. Profesor Gąsowski uczył Adasia: a) historii, b) matematyki, c) geografii, d) języka.Pobierz : test z lektury robinson cruzoe robinson crusoe test z lektury - HD movies online Install Media Player To Continue Click here to download & install robinson crusoe test z lektury Robinson Crusoe - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy Robinson Crusoe test z lektury "Robinson Crusoe" Rozwiąż test » Zaloguj się aby otrzymać odpowiedzi do test z lektury przypadki robinsona cruzoe .Szczegolowy test z katarynka review.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Kompozycyjnie Katarynka podzielona jest na dwie części.. Strona główna.. Zapisuj ulubione..

Mikołajek - test znajomości lektury.

Testy \ Lektury szkolne \ Katarynka; Katarynka, test z lektury Test z Katarynki.Lista pytań z lektury Katarynka.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test wiedzy z lektury ,,Katarynka" .. Test z lektury "Stary człowiek i morze".. Co sprawiało radość dziewczynce?. Tym razem zaproponowałam klasie 5 stacje zadaniowe.Test Z Lektury Bracia Lwie Serce Z Odpowiedziami Plik test z lektury bracia lwie serce z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika greenglobalmarketinggroup • Data dodania: 24 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test do Szatan z 7 klasy.doc - Lektury SP scenariusze: Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" 1.. Przebieg lekcji: 1.. Uroczystości i tradycje szkolne.. ZAPISZ SIĘ!. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Praca w grupie to okazja, aby uczniowie uczyli się od siebie, współpracowali ze sobą, wzajemnie mobilizowali i kontrolowali.. Polskie Towarzystwo z Nowego Yorku, ponieważ kiedyś przesłał Towarzystwu połowę swojej pensji.. Czy Pan Tomasz był żonaty ?. Book at Katarzynka, Boleścin.Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus).. Rozwiąż test.Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa.. Karty pracy..

#lektury #ksiazki.

Publikacje moich uczniów.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 89%.. W Katarynce nie występuje taka postać.. Sprawdź się!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: KatarynkaKatarynka - quiz.. Google Play App Store.Quiz: Katarynka - test znajomości lektury Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. Co dzieje się na końcu utworu?. Przygotowanie do pracy z lekturą: Analiza żad.1 i 2 oraz zad.. Test składa się z 12 pytań.. Test wiedzy na podstawie lektury "Niesamowite przygody 10 skarpetek".. Dodawaj wpisy.. Inne tryby testu.. Obserwuj autorów.. Był młodym mężczyzną.. Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880.. Rozwiąż test!Katarynka.. jego przyjaciel, bo go o to .Test z lektury -Niesamowite przygody 10 skarpetek-.. Powiązane z testem.. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 7507 razy.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Zarejestruj się!. Test wiedzy na temat noweli "Katarynka".. Twórz quizy.. Zdobywaj obserwujących.. Test podsumowujący Czas pracy: 90 minut Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Adaś Cisowski miał: a) brata, b) dwójkę rodzeństwa, c) siostrę, d) czwórkę rodzeństwa.. Antygona - test znajomości lektury.Test z lektury pt. "Katarynka" - Bolesława Prusa.. Szkolna gazeta.. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie..

Czym jest katarynka?

mam idealnie i nie muszę się uczyć lel dzięki bo jutro mam z tego sprawdzian1) głównym bohaterem książki był a) pan tomasz b) pan stanisław c) pan michał 2) czego nie nawidził pan tomasz a) samotność b) katarynek c) ludzi 3) dziewczyna z lektury jest a) łysa b) niesłysząca c) niewidoma 4) ile lat ma mała sąsiadka pana tomasza a) 8 b) 3 c) 6 5) lektura katarynka jest a) legędą b) nowelą c) spiskiem zdarzeń 6) ile pan tomasz zapłacił by kataryniarz .Test z Katarynki Zawiera 6 pytań.. Szkolne projekty.. To jest proste!. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?. (0 -6) * Pan Tomasz był .. [podręcznik, s. 91-98, lektura: B. Prus, Katarynka czytana w całości].. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Regulamin Polityka prywatności.. Ile lat miała niewidoma dziewczynka?. Zapoznanie z fragmentem zamieszczonym w podręczniku str. 91.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. Jak dobrze pamiętasz treść "Katarynki"?. Wykorzystanie wiadomości podczas wypełniania samodzielnego karty pracyKatarynka - Bolesław Prus - streszczenieKatarynka autorstwa Bolesława Prusa to historia o ludzkich cierpieniach i radościach, współczuciu dla chorych i niesz.Katarynka jako nowela Prus - nowelista nie respektuje wszystkich klasycznych wyznaczników noweli, na które składają się: zwarta, jednowątkowa akcja (związany z tym niewielki rozmiar utworu), ograniczenie luźnych epizodów, drugoplanowych postaci, opisów przyrody, dygresji, komentarzy.Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz)..

Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Katarynka - test wiedzy.

Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. Dzisiaj pisałam z tego kartkówke i w poniedzielek lub w wtorek wam powiem co dostałam dodany: 2019-10-18 13:23:24, przez: Lenusia.. Dlatego warto wdrażać uczniów do pracy w grupie od najmłodszych lat.. Był starszym mężczyzną.. Aktywna tablica.. Test składa się z 12 pytań.. Pierwsza jest silnie nasycona wątkami biograficznymi, druga która stanowi właściwą akcję noweli.socialgrlz.com.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt