Przeczytaj tekst następnie odpowiedz w zeszycie na pytania

Pobierz

Odpowiedz w zeszycie na pytanie 6. ze s. 203. b. Czy wiesz, że "Pan Tadeusz" był w czasach zaborów traktowany jak cenny skarb narodowy.Przeczytać tekst ,, Żaba" i ustnie odpowiedzieć na pytania znajdujące się pod tekstem.. Wymień 3 stany skupienia alkoholi.. 1-4, s. 61 Informacja do zad.2, s. 61 zapisz w zeszycie Wykonaj ćw.. Wypełnione karty pracy należy wkleić do zeszytu przedmiotowego.1.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).. Wybierz właściwe odpowiedzi spośród podanych.. 6c z podręcznika.. Przeczytaj w podręczniku do historii na stronie 156,157, 158 fragment pt. " Wybuch rewolucji".. Odpowiedzi i zadania wykonaj w dodatkowym zeszycie lub na kartce.. Wykonaj w zeszycie przedmiotowym zadania pod tekstem - 1-8.. 6 s.18 (ćwiczenia) ed.. Tekst źródłowy I choć tak wielkie krzywdy i klęski znosiła Polska od obcych, to jeszcze nierozsądniej i sromotniej* dręczoną była przez własnych mieszkańców.. W kartach ćwiczeń cz.5- edukacjaZobacz 1 odpowiedź na zadanie: 2.. 4 i przyślij do mnie.. Zaznacz na rysunkach ogonki i blaszki liściowe.. Jeśli masz ochotę, mam dla Ciebie zadanie dodatkowe: a.. 3 klasa część 2 - strona 16Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pamiętaj, że powinieneś zastosować czas future simple.. Jest tam czasownik be w czasie przeszłym- Past simple.Przeczytaj krótkie wypowiedzi, zaznacz która z nich pasuje do zdjęcia - ćwicz.3 str. 74..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na te pytania.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Następnie przeczytaj dokładnie tekst w podr.. Edukacja wczesnoszkolna- kl. I p.. Albowiem niewolnicyPrzeczytaj tekst (podręcznik str. 82) a następnie w zeszycie udziel odpowiedzi na następujące pytania: 1.Who has a positive view about Laila's future in music?. Przeczytaj z podręcznika ze strony 295 wiersz Juliana Tuwima ,, Dyzio Marzyciel ", a następnie odpowiedz na poniższe pytania, zapisując w zeszycie tylko odpowiedzi, któreProszę uważnie przeczytać tekst ze str. 154 - 155, a następnie pisemnie w zeszycie odpowiedz na poniższe pytania: 1.. 1.Zapoznaj się z nową wiadomością i zapisz ją w zeszycie w sposób ułatwiający Tobie jej zapamiętanie.Odpowiedz na poniższe pytania.. Przeczytaj regułę gramatyczną na str. 77 oraz poszukaj w tabeli czasowników nieregularnych / na końcu książki / formy Prateritum czasowników, które występują w ćwicz.. Powtórz co wiesz o zdaniu.. Spójrz na ramki Grammar app.. Odpowiedz (pełnym zdaniem) na pytania:1/92- przeczytaj tekst.. Poznaj kolejny mit !. Z czego została wykonana flaga na obrazku?. Przy pisaniu równań reakcji proszę pamiętać o podstawowej zasadzie, że lewa stronaOdpowiedz ustnie na pytania: Przeczytaj tekst z pamiętnika s. 60, wykonaj ustnie zad.. Zadanie 2.. 1-4, s.60, zrób zdjęcie ćw.. Odpowiedz na pytania..

Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.

Napisz w zeszycie, co sądzisz o przeczytanym fragmencie "Pana Tadeusza"?. matematyczna Z.. 5,7, s. 61, a dla chętnych ćw.6, s. 61 Notatka do zeszytu:Przeczytaj temat w podręczniku str.8- 13 i odpowiedz pisemnie w zeszycie na ćw.3 oraz 1 i 2 dotyczące infografiki.. A następnie odpowiedz pisemnie na poniższe pytania w zeszycie.1.Przeczytaj tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj poniższy tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. ( pierwszy akapit tekstu)Nie cytuj, napisz swoimi słowami.. Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst o wakacjach Maxa i Ellie.. Świeciło słońce, na niebie nie było ani jednej chmurki.. s. 19 i wykonaj ćw.. Nie powinniście mieć z tym problemu, bo macie ich wiele :))))Reggałowaa.. Znajdź dziesięć słów związanych z muzyką i podziel je na dwie kategorie.. Ćwiczenia cz. 4 str. 4,5, zad.. 1.Po upadku dwu potężnych systemów totalitarnych - nazizmu w Niemczech i komunistycznego ?realnego socjalizmu?W zeszycie zapisz nowe słówka: coat ( kołt) - płaszcz, T-shirt ( ti szert) - koszulka, shoes ( szus) - buty, sweater ( słete) - sweter.. 1 s.23 (ćwiczenia) Następnie uważnie przeczytaj informację naA na zakończenie!. Przepisz do zeszytu i przetłumacz ( korzystając ze słowniczka str. 98) wyrazy z ramki VOCABULARY str. 93.. Temat: Związek frazeologiczny czyli frazeologizm..

4/92- przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Słownictwo, które przepisałeś do zeszytu pomoże ci lepiej zrozumieć tekst.. JĘZYK .Przeczytaj z podręcznika temat "Liść - wytwórnia pokarmu".. Przeczytaj mit.. Obejrzyj, w celu dokładniejszego zrozumienia tematu krótki film na YouTube .Przeczytaj tekst z roz.. Jeżeli nie możesz wydrukować karty pracy to przepisz ją do zeszytu.. Korzystając z informacji zawartych w przeczytanym tekście, wykonaj następujące zadania: Narysuj (obok siebie) liść pojedynczy i złożony.. Odpowiedz w zeszycie na pytania.. - Zadanie 1: Elementarz odkrywców.. 2.Odpowiedz w zeszycie na pytanie, dlaczego ważne słowa stanowią klucz do ludzi?. Zadania będą sprawdzone po powrocie do szkoły.. B. Mieczkowska Poniedziałek Podręcznik cz.5, str.16.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. Odpowiedz w zeszycie na pytania z ćwiczenia 2 str. 80 podręcznik.. Następnie odpowiedz w zeszycie na pytania (klasa 5 angielski) daje dużo punktów .. how much 3 zadania z Present Simple, mam nadzieję, że nie będzie trudne dla was, w załączniku jest, byłoby lepiej na dzisiaj, ..

Jest tam tekst, a nad tekstem dwa pytania.

Przeczytaj mit pt. "Puszka Pandory" - podręcznik str. 274-275.. 5 dla chętnych Podręcznik cz. 4 s. 6, 7 - tekst ze s. 6 - nauczyć się pięknie czytać a ze s. 7 - przeczytaćmarzenie - powstający w wyobraźni ciąg obrazów i myśli odzwierciedlających pragnienia, często nierealne; przedmiot pragnień i dążeń.. Odpowiedz pisemnie w zeszycie na pytania w poleceniu 1 s. 17 (podr. ). Podręcznik str. 213 .. Dokończ zdania o swojej przyszłości.. Np. I believe we will meet soon.Przeczytaj ze zrozumieniem tekst pt. "Kosmiczne wakacje" (str. 190-192).. Popatrz na ćw.. Wykonaj w zeszycie zadania pod tekstem - 1-6, str. 276.. Zrób listę w zeszycie Następnie odpowiedz na pytania zawarte w karcie pracy.. Ćwiczenia w pisaniu równań spalania alkoholi rozwiąż w zeszycie zad 1 str.156.. Rozwiązania zapisz w zeszycie.. Otwórz podręcznik na str. 74 i w zeszycie napisz temat datę: 8th May, oraz Topic: I was at Camden Market.. "Bolek i Lolek w krainie smoków" Pogoda była wspaniała.. Rozwiązania zapisz w zeszycie.. Po prostu idealny dzień, żeby grać w piłkę, łowić ryby albo leżeć na trawie .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 3.Przeczytaj informację z ramki Wśród ludzi i zapisz kilka zdań, w których poinformujesz o swoich zaletach i zdolnościach.. Praca na dwie lekcje 05.05. i 07.05.Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie odpowiedz na pytania.. Napisz odpowiedzi w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt