Nowenna rodziców do matki bożej licheńskiej o nawrócenie dziecka

Pobierz

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło na południowej Eucharystii, której przewodniczył ks. Janusz Kumala MIC, kustosz Sanktuarium, około 3 tysiące pielgrzymów z różnych stron Polski.Licheń: Dzień modlitw rodziców o nawrócenie dziecka - Ziarno wiary, otrzymaliśmy w sakramencie chrztu św., pozostaje w nas i zawsze ma szansę na nowo zaowocować - mówił ks. Janusz Kumala MIC, kustosz licheńskiego sanktuarium, podczas Mszy św. w Dzień modlitw rodziców o nawrócenie dziecka.W niedzielę (23.08) w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej obchodzono Dzień modlitw rodziców o nawrócenie dziecka.. Tłumnie przybyli rodzice składali w Bożą opiekę swe pociechy oraz zaznali duchowego pokrzepienia, .Po liturgii wierni mogli otrzymać obrazek z tekstem modlitwy, a także specjalną "Nowennę rodziców do Matki Bożej Licheńskiej o nawrócenie dziecka" …Janusz Kumala MIC, kustosz licheńskiego sanktuarium, podczas Mszy św. w Dzień modlitw rodziców o nawrócenie dziecka.. Cuda św. Moniki.. Ksiądz kustosz przyznał, że rodzice, których dzieci odchodzą od Boga .Małżeństwo i rodzina(1) Dla dzieci(10) Poradniki, ziołolecznictwo(2) Pokój(5) Marianie(25) .. Nowenna do Matki Bożej Licheńskiej o uproszenie łaski podjęcia leczenia przez alkoholika / ks. Janusz Kumala MIC .. dzieci kościół nowenna mąż modlitwa św Monika rodzina wiara.. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło na …Matko boża lichenska dziękuję bardzo za pomoc i opiekę nad moja rodziną i proszę cię o dalszą opiekę nad nami proszę cię o wyzdrowienie z choroby syna proszę cię …Nowenna rodziców do MB Licheńskiej o nawrócenie dziecka ..

Nowenna Rodziców do Matki Bożej Licheńskiej o nawrócenie dziecka / ks. Janusz Kumala MIC.

Uczestnicy południowej Eucharystii modlili się przed obrazem Matki Bożej Licheńskiej, Bolesnej Królowej Polski i Patronki szczęścia rodzinnego.. Cena: 5,00 zł.. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło na południowej Eucharystii, której przewodniczył ks. Janusz Kumala MIC, kustosz Sanktuarium, około 3 tysiące pielgrzymów z różnych stron Polski.. Wielu przyjechało wraz z całymi rodzinami, by prosić Matkę Bożą Licheńską o .W poniedziałek, wzorem św. Moniki, w licheńskim Sanktuarium będziemy modlić się wraz z rodzicami o nawrócenie ich dzieci.. Uczestnicy południowej Eucharystii modlili się przed obrazem Matki Bożej Licheńskiej, Bolesnej Królowej Polski i Patronki szczęścia rodzinnego.. Wysyłka w: 72 godziny.. Modlitwa rodziców za dzieci ma wielką moc.. Uczestnicy południowej Eucharystii modlili się …Licheń: Dzień modlitw rodziców o nawrócenie dziecka - Ziarno wiary, otrzymaliśmy w sakramencie chrztu św., pozostaje w nas i zawsze ma szansę na nowo zaowocować …W niedzielę (23.08) w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej obchodzono Dzień modlitw rodziców o nawrócenie dziecka.. Nowenna Rodziców do Matki Bożej Licheńskiej o nawrócenie dziecka / ks. Janusz Kumala MIC..

Modlitwa rodziców za dzieci ma wielką moc.

Zachęcamy wszystkich rodziców, którzy zmagają się z dramatem niewiary swoich dzieci, by w dziewięciodniowej nowennie do Matki Bożej Licheńskiej powiedzieli Patronce Rodzin o swoim bólu i trosce o dziecko, które zgubiło drogę .W niedzielę (23.08) w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej obchodzono Dzień modlitw rodziców o nawrócenie dziecka.. (odmawia się przez 9 kolejnych dni) Święta Moniko, stroskana żono i matko, jakże wiele smutków przeszywało Twoje serce przez całe Twe życie.. A jednak nigdy nie popadłaś w rozpacz ani nie .Mama: 22.08.2021, 16:45: Matko boża lichenska dziękuję bardzo za pomoc i opiekę nad moja rodziną i proszę cię o dalszą opiekę nad nami proszę cię o wyzdrowienie z choroby syna proszę cię doprowadź do calowitego wyzdrowienia aby przestały wychodzić mu ranyna ciele uzrow go o matko proszę cię już tyle cierpi w chorobie jest tak zdołowany psychicznie proszę cię pomóż mu .Janusz Kumala MIC, kustosz licheńskiego sanktuarium, podczas Mszy św. w Dzień modlitw rodziców o nawrócenie dziecka.. Dostępność: średnia ilość..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt