Sprawozdanie o produktach bdo

Pobierz

Roczne sprawozdanie a uproszczona ewidencja .BDO czyli Baza Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami służy do ewidencji i sprawozdawczości z zakresu wytwarzanych odpadów, wprowadzanych opakowań, czy też wprowadzanych na terytorium kraju opon, olei smarownych, pojazdów, baterii lub akumulatorów czy też sprzętu elektrycznego i elektronicznego.Sep 17, 2021Mar 9, 2022Aug 26, 2020Miejscem składania raportów jest też BDO.. podmiot jest już zarejestrowany w BDO, to dostęp do wszystkich funkcji systemu dla dotychczasowych użytkowników jest możliwy tylko wtedy, jeśli zalogujesz się przez Login.gov.pl i powiążesz swoje konto z podmiotem zarejestrowanym w BDO.Feb 15, 2022Oferuję sporządzanie następujących sprawozdań: Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami (BDO)Sprawozdanie o produktach, opakowaniach i o gospodarowaniu odpadami (opłata produktowa)Sprawozdanie w zakresie korzystanie ze środowiska (opłaty za korzystanie ze środowiska - wnoszone do Urzędu Marszałkowskiego)Sprawozdanie o opakowaniach w 5 krokach Krok 1. .. Tel.. Ustal jakie i ile opakowań wprowadziła Twoja firma - rozwiń Krok 3.. Ustal jakie obowiązki ma Twoja firma - rozwiń Krok 2.. Przestrzegam wspólnych ustaleń i nie doprowadzam do opóźnień.. Sprawozdanie do Bazy Danych Odpadów jest przygotowywane elektronicznie za pomocą specjalnego modułu i powinno być do niego wgrane do końca października..

Jeśli zakończysz prowadzenie działalności, musisz złożyć sprawozdanie w ciągu 7 dni od dnia jej zakończenia.

W związku z epidemią COVID-19, sprawozdanie za 2019 r. składasz do 11 września 2020 r.Informacja o terminie składania sprawozdań w systemie BDO oraz o tzw. sprawozdaniach zerowych INSTRUKCJE - KROK PO KROKU SYSTEM BDO ZOBACZ WIĘCEJ Nawigacja po systemie (PDF 1.74 MB) Instrukcja logowania do systemu BDO oraz przypisania konta podmiotu do użytkownika (PDF 1.8 MB) Instrukcja tworzenia kont głównych oraz podrzędnych (PDF 1.3 MB)Jun 5, 2020Jun 25, 2020Mar 15, 2022Jun 16, 2020Elektroniczny rejestr BDO jest obowiązkowy od 2021 roku, ale już w 2020 roku, w trakcie tzw. okresu przejściowego, z systemu elektronicznego mogło skorzystać wiele podmiotów.. Terminowość.. Sfinalizuj sprawozdanie - rozwińSprawozdanie o produktach, opakowaniach i gospodarowaniu odpadami opakowaniowymi w BDO - warsztaty z poprawnego wypełniania sprawozdania w BDO Od 01 stycznia 2020 r. przekazywanie odpadów i sporządzanie ewidencji odpadów odbywa się elektronicznie za pośrednictwem indywidualnego konta w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o .1. sprawozdawczość o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami, sprawozdawczość komunalna.pośrednictwem indywidualnego konta w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO)..

Oferuję pomoc, dzięki której na czas zostanie złożone Twoje sprawozdanie BDO.5 najważniejszych rzeczy, które warto wiedzieć o sprawozdaniach: Sprawozdanie należy złożyć wyłącznie elektronicznie przez system BDO.

Wylicz opłatę produktową lub wysokość pomocy de minimis - rozwiń Krok 4.. Jednak obecnie system BDO nie posiada jeszcze takiej funkcji.Sep 7, 2020Sprawozdanie BDO.. Sprawozdanie należy złożyć ze wszystkich obszarów działalności, które mają związek z BDO i były prowadzone w 2018/2019/2020 r. W sprawozdaniu należy podać ilości np. produktów/opakowań .Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO) umożliwia kompleksowe gromadzenie i zarządzanie informacjami dotyczącymi gospodarki odpadami, a także zapewnia w pełni elektroniczną realizację obowiązków rejestrowych i ewidencyjnych.. Usługa obejmuje przygotowanie i złożenie rocznego sprawozdania w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami.. Zakres uprawnień użytkowników w BDO Użytkownik główny ma dostęp do wszystkich modułów BDO oraz uprawnienia do dodawania nowych miejsc prowadzenia działalności i edytowania nazw istniejących.. Wprowadź dane do systemu BDO - rozwiń Krok 5.. Ważne!. Może tworzyć wpisy w ewidencji odpadów, sporządzać i wysyłać wnioski oraz sprawozdania..

Pracujemy w oparciu o zaleceniaMar 3, 2022Roczne sprawozdanie o wytwarzanych odpadach należy utworzyć w systemie BDO w module sprawozdawczości, który zawiera trzy sekcje: sprawozdawczość o produktach, opakowaniach i o gospodarowaniu odpadami.

349zł*..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt