Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi can i help you

Pobierz

A: Wysłuchaj tekstu i wybierz poprawną odpowiedź (a, b lub c) w zdaniach poniżej.. Zaznacz odpowiedź A, B lub C.1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulNie jestem pewien czy sposób w jaki zapisuje dialog oraz opis po myślniku kiedy się kończy jest gramatycznie poprawny wraz z interpunkcją w sensie kiedy jest na przykład "A więc… - zacząłem" czy po trzech kropkach zaczynamy z dużej litery oraz czy w dialogu mogę go w ogóle użyć.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Proszę o szybką odpowiedź!. 9 Julia's learning to play the guitar / drive a car.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wybierz poprawna odpowiedz 1.. Zaproponuj jej pomoc: Hi!. Uwaga!. Zdania mogą dotyczyć informacji, głównej myśli, kontekstu lub intencji autora..

... 3 Wybierz poprawne odpowiedzi.

W zadaniach 1- 4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst.. 3 Uzupełnij tekst słowami z˝ramki.. Zadanie 8. .. 7 Uzupełnij dialogi wyrażeniami z ramki.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 12.1.-12.4. brakującymi czasownikami.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Zaznacz, które ze zdań są zgodne z treścią nagrania (P prawda), a które nie (F fałsz).. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. zadanie 9. .. 2 Przeczytaj dialog.. 2011-02-02 19:20:23 WSKAŻ POPRAWNE ODPOWIEDZI : 2012-05-18 20:49:45Wybierz poprawna odpowiedz ?. Przeczytaj tekst.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .2 określasz na podstawie nagrania, czy dane zdanie jest prawdziwe, czy fałszywe.. You can see this text in a .Wybierz odpowiedź a, b albo c i zapisz ją w zeszycie.. 15 lutego 2018 @Gość Witam, r ozwiązanie tego zadania znajduje się już na odrabiamy.pl.. Zakreśl literę P albo F A.. PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!.

2010-03-12 13:39:14 Wybierz poprawne dokończenie zdań.

(1 pkt) Przeczytaj tekst.. Sprawdź, czy odpowiedzi, które zaznaczyłeś podczas wysłuchania nagrania, zgadzają się.l love doing projects!. Wpisz znak 7 w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.Articles 6 Przeczytaj zdania i wybierz prawidłowe odpowiedzi.. That wide smile - you can see she's 2 .2 Dopasuj początki zdań 1-8 do zakończeń a-h. 1 Wybierz poprawne odpowiedzi.. Przeczytaj tekst.. 2 The X15 MP player is impossible .udzielanie odpowiedzi na pytania szczegółowe.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. CD 0 MP 0 Usłyszysz dwukrotnie reklamę radiową.. Przyszłaś do koleżanki na obiad ale ona nie zdążyła jeszcze wszystkiego przygotować.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Spośród podanych możliwości wybierz jedną, zgodną z jego treścią.. Przeczytaj teksty.. angielski .. Następnie przeczytaj dialog z nagrania załączony poniżej tego ćwiczenia.. (0 3) Przeczytaj tekst.. Jeżeli chcesz je zobaczyć, wejdź na Link i aktywuj konto premium, które da Ci dostęp do wszystkich zadań zamieszczonych w naszym portalu .Przeczytaj tekst i zaznacz prawidłowe odpowiedzi.. Angielski.. Przeczytaj dialogi, a następnie dopasuj - Zadanie 1: Język polski 4 - strona 5 Rozwiązanie zadania 1 z książki Język polski 4 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plWydrukuj kartę pracy i zaznacz poprawną odpowiedź lub zapisz odpowiedzi w zeszycie..

Wybierz poprawne uzupełnienie luk (1-4).

W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Przeczytaj tekst.. Jest ono dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt