Opisz swój dzień po niemiecku w czasie prateritum

Pobierz

Warto więc poświęcić czas na .. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk .Mein tag.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. ZALOGUJ.. Gość kamil40013opisz po niemiecku swoj dzien w czasie przeszlym:) z gory dziekuje:) Zgłoś nadużycie!. To świetny wstęp do stawiania dalszych kroków w nauce języka niemieckiego!opisz swój dzień po niemiecku W CZASIE PRZESZŁYM.. musze na jutro napisac opowiadanie o moim dniu.. mam dopiero 1 rok ten przedmiot.. kategoria: Nauka języka niemieckiego / forum: Pomoc językowa - Sprawdzenie.. Ich half meiner Mutter beim Kochen.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo poleca 83% 2630 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze Ich bin um 6 Uhr aufgestanden.. der See - jezioro.. Pobierz, wysyłając SMS o treści LEAD.WKUWAM pod numer 92505 Wpisz otrzymany kod : Po wpisaniu kodu, wciśnięciu "Pobieram PDF/DOCX" pobieranie zacznie się automatycznie.Prosze o pomoc !. (zdanie w Perfekt) Tak wyglądają przykładowe zdania w czasie Präteritum: PS.. Dodaj swoją odpowiedź .Plik opis wakacji po niemiecku w czasie prateritum.pdf na koncie użytkownika frazkhan1126 • Data dodania: 26 mar 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Język niemiecki Wkuwam Przez Gość kamil40013, Maj 12, 2013 w Szkoła - Archiwum..

( mój dzień ) po niemiecku.

czesc.. Szczególnie w języku mówionym.. 1) opisz swój dzień po niemiecku- w czasie teraźniejszym ( używając czasem godzin -> nie zawsze ) + żeby było dosyć prosto i proszę żeby pod spodem przetłumaczyć na polski…Opublikowano 2 maja, 2020 przez Dorota Pilch.. Question from @Lolcia8885 - Szkoła podstawowa - Język niemiecki.. Opisz swój najpiękniejszy dzień w życiuu.. Polecane posty.. Um 7.40 Uhr bin ich zu FuB (B=szarfes es) in die Schule gegangen.Perfekt używa się w "normalnym" życiu, na co dzień.. Jest jeszcze czas zaprzeszły Plusquamperfekt, ale o nim innym razem - nie jest on aż tak ważny Jak tworzy się czas przeszły Präteritum?Mein Tag - Mój dzień - wypracowanie w czasie Perfekt.. Proszę o pomoc!. prosze o sprawdzenie podanego tekstu.. to opowiadanie musi byc na 9 zdan.. Wstałem o 7 rano i umyłem się.. wunderbar - cudowny.. Wiecie zapewne, co mam na myśli :) Poniższe wypracowanie potraktujcie raczej jako wzór do napisania własnego.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach.. 2016-05-09 21:47:34; Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?. Um 7.20 Uhe hebe ich gefruchstuck.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo Ich bin um 6 Uhr aufgestanden..

Opisz swój najpiękniejszy dzień w życiuu.

marcin3991.. odpłacę się .. Wo verbringst du deine Sommerferien am liebsten?Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt.. ;* oraz ,.Z tego co wiem, to opisywanie swojego przeciętnego dnia nie pisze się w czasie przeszłym ;x Tak więc: Mein Wecker klingelt um 6.40 Uhr.. Jeżeli zatem rozmawiasz z przyjaciółmi lub piszesz zwykłego maila - sięgniesz po Perfekt Różnica regionalna Na przykład na północy Niemiec częściej i chętniej sięga się po Präteritum.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.. zwroty proszę takie proste, zeby sie pani nie kapła.. Z kolei na południu Niemiec popularniejszy będzie Perfekt.Plik opis dnia po niemiecku w czasie prateritum.zip na koncie użytkownika ottinochantal • Data dodania: 30 mar 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opisz swój dzień po niemiecku na poziomie 1 kl gimnazjum np.. DODAJ + Język niemiecki.. z óry dzięki.. Ungefaehr um 7.20 gehe ich in die Schule.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. jestem w 1 gim.. Szkola edukacja..

Opisz swój dzień po niemiecku, ale w czasie przeszłym a nie coś co się powtarza.

Dann bin ich in die Schule gegangen.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. 22 maj 2009. witam !. unvergesslich - niezapomniany.. [J.Niemiecki] Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym [J.Niemiecki] Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.. podaje oryginał po polsku i moją propozycje po niemiecku :) ta praca musi być w czasie prateritum.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.. malerisch - malowniczy.. 2012-03-27 18:39:28; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Po niemiecku .. Czas przeszły Perfekt to forma czasu przeszłego, która jest najczęściej używana w języku niemieckim.. Przygotowałem bardzo prosty schemat, abyście mieli pewien zarys i punkt .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo Ich bin um 6 Uhr aufgestanden..

Po niemiecku .

Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt