Wywiad z niemieckim lekarzem dr heiko schoningiem

Pobierz

czyszczepieniasabezpieczne .. HEIKO SCHONINGIEM, O FAŁSZYWEJ PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19 .. Podziel się z nami swoją wiedzą!. mafii partyjnej (~~Kasztanowa Kokoryczka) Małpia ospa coraz bliżej Polski.. Czas trwania: 16 min 11 s.Plik WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR HEIKO SCHONINGIEM NA TEMAT FAŁSZYWEJ PANDEMII KORONAWIRUSA.mp4 na koncie użytkownika hilevey608 • folder BAJKI--FILMY--PROGRAMY • Data dodania: 19 cze 2021 .. Teorie spiskowe.. Czas .wywiad z niemieckim lekarzem dr heiko schoningiem, na temat faŁszywej _pandemii_ koronawirusa.mp4 Zawartość nie jest teraz dostępna Dzieje się tak zwykle, gdy właściciel udostępnił zawartość małej grupie osób, zmienił jej widoczność lub ją usunął.Dr David Martin i dr Judy A Mikovits.. KŁAMSTWO COVIDOWE - MECHANIZMY FINANSOWANIA UJAWNIONE !. Pobierz plik.. HEIKO SCHONINGIEM, O FAŁSZYWEJ PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19 Kolejny lekarz wyjaśnia proceder oszustwa pandemi Covid-19 jak i oszustwa wcześniejszych pandemi.. Od marca 2020 r. Twitter zaostrzył środki dotyczące treści, które są bezpośrednio sprzeczne z zaleceniami dotyczącymi COVID-19 i pochodzą z wiarygodnych źródeł globalnych oraz lokalnych organizacji zdrowia publicznego.. (~~Horus) Uroczyste otwarcie nowej komendy Policji (~~Woskowożółty Tulipan) Zaginął Jacek Niewiadomy z Ławszowej (~~Danuta) Jakub Kata i Natan Nowakowski z powołaniami do Kadry Polski (~~Jasnopopielaty Bodziszek)Dotacja blisko 5 mln zł z Polskiego Ładu na remont bolesławieckiego stadionu zaklepana (~~Fiołkowy Miłek) Jest nowy ranking liceów Perspektyw - I LO z awansem, wiemy co z II LO (~~Siwa Sanwitalia) Czy Polska jest jeszcze Polską czy ''folwarkiem'' bandy czyt..

Ponadto wyjaśnia kto je spowodował i jak.Wywiad z niemieckim lekarzem dr.

Oglądaj online.. Pobierz plik.. - Analiza Ator Przepowiednie .. WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR HEIKO SCHONINGIEM, NA TEMAT FAŁSZYWEJ "PANDEMII" KORONAWIRUSA .dr.. Bill Gates i Event NTI 2021 - Symulacja Pandemii Małpiej Ospy w 2021!. 01:21 Tragedie zgłoszone po podaniu szczepionki COVID.. Celem organizacji jest przedstawienie prawdy o epidemii Covid-19, która, jak uważają inicjatorzy, wygląda zupełnie inaczej od tego, co przekazują rządy i mass .WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR.. czyszczepieniasabezpieczne .. DR HEIKO JEST JEDNYM Z LIDERÓW KOMISJI ACU; CYTAT: "Ponad 500 lekarzy i naukowców z Niemiec podpisało akces do utworzonej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. Koronawirusa.. Zjawiska paranormalne.. WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR HEIKO SCHONINGIEM NA TEMAT FAŁSZYWEJ PANDEMII KORONAWIRUSA.mp4.. Amerykański lekarz Dr.. Film ten został ocenzurowany na YouTube, żeby prawda o przestępczej działalności dr.. Od maja informacje, które nie stanowią bezpośredniego zagrożeniaNowa książka o Kraśniku Dolnym i okolicach - wywiad z Dariuszem Gołębiewskim (~~Jasnoróżowa Wiekuistka) 17 nowych zakażeń w powiecie, jedno ponowne (~~Lewicowy Wolnościowiec) Bolesławieccy kierowcy przecierają oczy ze zdumienia bo ceny nadal galopują (~~Żółtawobrunatny Bieluń) Elektryczni podejmą lidera rozgrywek (~~Bolecnauta)Zjawiska paranormalne..

Niemieccy lekarze przerywają zmowę milczenia!Wywiad z niemieckim lekarzem Dr.

Fauci nie trafiła do ludzi.. WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR.. WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR.. Przepowiednie Nostradamusa.. heiko schoning - niemiecki lekarz, który wyjaśnia proceder oszustwa pandemii covid-19 jak i oszustwa wcześniejszych pandemii oraz mówi o skandalu w kenii w latach 2013-2014, gdzie za pośrednictwem szczepionki wysterylizowano ponad 1 mln kobiet szczepionką zawierającą hormon ciążowy (akcja pod egidą who i unicef, sponsorowana przez fundację …Plik WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR HEIKO SCHONINGIEM NA TEMAT FAŁSZYWEJ PANDEMII KORONAWIRUSA.mp4 na koncie użytkownika Markowski • Data dodania: 29 maj 2020 .. Download: WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR HEIKO SCHONINGIEM, NA TEMAT FAŁSZYWEJ PANDEMII KORONAWIRUSA.mp4.. Moim i twoim moralnym obowiązkiem jest ostrzegać innych i rozpowszechniać te informacje.. Oglądaj online.. HEIKO SCHONINGIEM, O FAŁSZYWEJ PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19 Kolejny lekarz wyjaśnia proceder oszustwa pandemi Covid-19 jak i oszustwa wcześniejszych … Więcej 6 Polub Udostępnij Przetłumacz Ela17 udostępnia to 66 21 maj 2020 Ten wywiad ginie systematycznie musi byc wiec bardzo wazny predex 19 maj 2020WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR..

Heiko Schoningiem, o fałszywej pandemii Dzięki uprzejmości: Konferencja ...Wywiad z niemieckim lekarzem dr.

Wywiad z dr Andrew Wakefieldem i Polly Tommey na temat filmu "VAXXED" w Fox News (21.. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 .Rozsypcie na stole kg ryżu i pomalujcie jedno ziarenko na czerwono wtedy zobaczycie na własne oczy z czym oni walczą .Na youtube jest wywiad z Dr Zach Busch który wyjaśnia ten problem i działanie respiratorów https: .. HEIKO SCHONINGIEM, .Zobacz: Plandemia (Plandemic) - Wywiad z Judy Mikovits, napisy polskie PL polish subtitles.. Dr Judy Mikovits dr Biochemii i Biologii Molekularnej.. WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR HEIKO SCHONINGIEM, NA TEMAT FAŁSZYWEJ -PANDEMII .Rozlicz PIT z sercem i przekaż 1% podatku dla zwierząt z Klekusiowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt