Quiz o lekturze pajączek na rowerze

Pobierz

Darmowe testy wiedzy z odpowiedziami dla młodszych dzieci - zapraszamy do zabawy!. W JAKIM KRAJU PRACUJE TATA ŁUKASZA?. "Pajączek na rowerze" to bardzo wartościowa i dojrzała lektura.. Czy wiesz, jak nazywają się tatusiowie różnych zwierząt?. Powieść rozpoczyna się w sierpniu.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. Odpowiedz .Apr 12, 2021Rozwiąż test: Bajka o maszynie cyfrowej, co ze smokiem walczyła: Stanisław Lem: Rozwiąż test: Bajka o królu Murdasie: Stanisław Lem: Rozwiąż test: Ziele na kraterze: Melchior Wańkowicz: Rozwiąż test: Lektury według autora.. Memy o WF - Czy możesz się z .Test lektury Pajączek na rowerze julavx 7 miesięcy temu 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 3 Super!. 2 3 4 5 1 Co znalazła Ola podczas jazdy na rowerze (jechała do Marceliny)?. Kwiatkowska Mróz Jakie lęki ma Łukasz (główny bohater książki)?. answer choices W Libanie W Hiszpani W Warszawie W Częstochowie Question 3 20 seconds Q. Pajączek na rowerze.. Książka ma koszmarny druk i białe kartki, niezależnie od wydawnictwa, jednak szybko się czyta.. To moja lektura szkolna (klasa 6).. Hans Christian Andersen: Jan Brzechwa: George Gordon Byron: Albert Camus: Alina i Czesław Centkiewiczowie:Pajączek na rowerze..

Pajączek na rowerze.

Małgorzata Musierowicz Eliza Kowalska Ewa Nowak Jakie imiona noszą główni bohaterowie książki?. Giga Gigowska.. Jak "puáapk " zastawiá Adam na àukasza, aby ten nadal odrabiaá za niego zadania?. Książka Klasa 5 Klasa 6 lektura Polski.. answer choicesPajączek Na Rowerze-Utrwalenie - Test 1) W jakim miesiącu rozpoczyna się powieść?. Sprawdź swoją wiedzę związaną ze świętem wszystkich tatusiów!. Książka stwarza jednak wiele innych możliwości do pracy z tekstem.Okazuje się, iż dzieci zacznie łączyć bliska więź… "Pajączek na rowerze" to powieść o dziecięcej miłości.. szczurów robaków pająków Jak się nazywają mamy głównych bohaterów?. hryciuk_katarzyna_87968.. (później) Nie,nienawidzili sięTest z książki "Pajączek na rowerze".. Przeczytaj recenzję Lektura z opracowaniem.. Pajączek na rowerze autorstwa Nowak Ewa, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 14,29 zł.. Lektury szkolne, literatura.. jazdy na rowerze d. pisania wypracowania 26.. Przecież dzieci to dzieci, na dodatek ta dwójka wcale się nie lubi - widać, jak niechętnie spędzają ze sobą czas.Quiz dla dzieci z okazji Dnia Ojca.. Lęk przed pajakami Lęk przed wlasnum cieniemQuestion 1 20 seconds Q. Ola i Łukasz Kasia i Tomek Marcelina i Krzyś Kiedy rozpoczyna się akcja powieści?. Skomentuj.. Główni bohaterowie powieści?.

"Pajączek na rowerze" -2.

Czy czytałeś/aś ,,Opowieść Wigilijna"?. Masz świetny pomysł na quiz?. a. zagroziá, *e nie b dzie z nim üwiczyá na wuefie b. szanta *owaá go listem do Oli c. wy miewaá go przed kolegami d. nie odzywaá si do niego 27.. Czy niewinne uczucie znajdzie zrozumienie wśród dorosłych?. "Pajączek na rowerze" Michomix_Lew 3 lata temu 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 2 Skomentuj 9 Super!. KIM JEST TATA ŁUKASZA?. Które miejsce zaj á àukasz w konkursie rzutek?. Klucze PsaZapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. w czerwcuNa rowerze Na rolkach Czego boi się Ola?. (Na początku) 10-11 14-15 Jak na nazwisko ma główna bohaterka?. Czy znasz ojców z bajek?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Magda i Beata Beata i Anka Anka i Magda Jak ma na imię mama Łukasza?. poprzedni następny .. Z punktu widzenia Oli oraz Łukasza, ale i ich mam.. Testy wiedzy, które pozwolą Ci usystematyzować wiadomości.. Ile lat mają główni bohaterowie ?. Jej głównym tematem jest miłość, która rozkwitła pomiędzy dwójką dzieci, ale przy okazji autorka poruszyła również takie problemy jak rozpad rodziny, brak zrozumienia ze strony dorosłych czy konflikty z rówieśnikami.Wydanie Pajączka na rowerze kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Pajączek na rowerze, Ewa Nowak - lektury szkolne z omówieniem - Wydawnictwo Greg, księgarnia internetowa bez logowania zamawiaj jako: szkoły, przedszkola, biblioteki księgarnie hurtStart your review of Pajączek na rowerze..

Edit "Pajączek na rowerze" DRAFT.

Magda Beata Anka Czy Ola z Łukaszem się lubili (na początku) Tak Nie Czy Ola i Łukasz lubili się?. a) W sierpniu b) We wrześniu c) W czerwcu d) W maju 2) Jak zareagował Łukasz na oddanie kluczy?. a) Przytulił dziewczynkę b) Powiedział "Dziękuję" c) Zaczerwienił się i szybko odszedł d) Zaprosił dziewczynkę do domu 3) Czego zdjęcia Łukasz zamieszczał na fotoblogu?c.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka Lektura z opracowaniem.. Przeczytanie jej zajęło mi zaledwie 3-4 dni.. Quizy z lektur szkolnych, dzięki którym sprawdzisz swoją wiedzę o przeczytanych książkach.. Co znalazła Ola podczas przejażdżki rowerowej?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Kajko i Kokoszka pajaczka na rowerze i magicznego drzewa, ale miałam przygody Tomka Sawyera, ten obcy, szatan z siódmej klasy i pinokia.. Udostępnij.. JAK NAZYWALI SIĘ GŁÓWNI BOHATEROWIE "PAJĄCZKA NA ROWERZE"?. Pajączek na rowerze.. Zapraszamy do działu quizów dla dzieci!. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie .Kup teraz na Allegro.pl za 51,83 zł PAJĄCZEK NA ROWERZE + OPRACOWANIA LEKTUR 4-6 na Allegro.pl - POLSKA - Stan: nowy - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Lektury szkolne, literatura..

Pajączek na rowerze DRAFT.

by hryciuk_katarzyna_87968.. Masz świetny pomysł na quiz?. Adam i Łukasz Mama Łukasza i Mama Oli Ola i Łukasz Marcelina (Marcysia) i Ola Ile dni było do końca wakacji?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt