Sprawdziany z lektury akademia pana kleksa

Pobierz

Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. 2012-01-09 17:11:21 Podajcie plan wydarzen z Akademii pana Kleksa 2011-12-31 15:38:39-akademia-pana-kleksa-lektura-obowiazkowa-cwiczenie-wprowadzajace.pdf (application/pdf) NOWE Slowa na start!. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Sprawdź się na tym sprawdzianie .. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Quiz w Poczekalni.. O ile kuchnia pana Kleksa, sposób prowadzenia lekcji i wiele innych wtków to wspa-Zobacz, ile pamietasz z dziecinstwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiaz nasz quiz!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Mamy ponad 160.000 uzytkownikow.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: .. otwierał bramę Akademii b) otwierał sekrety pana Kleksa c) otwierał bajkę o Królowej Żabce d) otwierał wszystkie drzwi Rozwiązanie1.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Udostępnij.. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. Bardzo polecam!. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?.

"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.

4.Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa.. Obiecał wtedy panu Kleksowi, że już nigdy nie będzie latał.Uczniu, po cyklu zajęć związanych z lekturą "Akademia pana Kleksa" Jana Brzechwy: udoskonalisz umiejętność pracy w grupie, przećwiczysz redagowanie kartek pocztowych, instrukcji, opisów miejsca i postaci, usprawnisz pracę z cytatami, zapoznasz mnie z Twoimi spostrzeżeniami dotyczącymi lektury.Akademia pana Klek-sa kryje w sobie jednak pewn trudno dydaktyczn: otó zakoczenie utworu to zwy-cistwo zej, bezdusznej lalki i nie tylko koniec Akademii, ale te uczynienie z niej tylko opowieci, w któr uwierzyo za suchane i zaczytane dziecko.. 17 pytań.. Wtedy pojawił się szpak Mateusz z listem od pana Kleksa, w którym objaśniał, jak Adaś ma sterować, by wrócić do domu.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. doggyster 3 lata temu.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana Kleksa1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ?.

a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy ...Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.

Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.Play this game to review Education.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Po długiej rozmowie pan Kleks wskazał na Adasia i Andrzeja , wyjaśniając, że jego rozmówca przyszedł z bajki o śpiącej królewnie i siedmiu braciach.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Akademia pana Kleksa - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Akademia pana Kleksa.. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Akademia Pana Kleksa .Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011Akademia pana Kleksa | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.test z lektury pt.''Akademia Panapana Kleksa- praca klasowa podsumowujaca.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co sa z klasy IV :)1) Akademia pana Kleksa miescila sie na koncu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Basniowej 2) Ogolem w akademii uczylo sie a)Pomóżcie Rozwiązać Krzyżówkę z Akademii Pana Kleksa 2013-10-06 13:11:37 Kto wyleczyl Mateusza w Akademii Pana Kleksa ?.

Autorem "Akademii Pana Kleksa" jest: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.

Wszyscy uczniowie byli ciekawi, w jakiej sprawie przyszedł nieznajomy.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" .test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Wyślij zgłoszenie .Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Przez kogo budzeni są uczniowie w Akademii?Plik AKADEMIA PANA KLEKSA PYTANIA.doc na koncie użytkownika junaczka • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 9 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Z czasem Adaś zaczął tęsknić za Akademią Pana Kleksa.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa"..

#lektury #dladzieci.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Skomentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt