Pracując w parach opiszcie zdjęcia 1-6

Pobierz

Odpowiedź na zadanie z Oxford Repetytorium Ósmoklasisty Rozwiązanie - naj.. Cztowiek Postuchaj przyktadowego opisu zdjecia CD.1.12 MP3"16 i porównaj go ze swoim.. Położenie i granice Polski: .. że teraz pracujecie w parach.. Opiszcie swoje zdjęcia, a następnie zadawajcie sobie na zmianę pytania i odpowiadajcie na nie.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Rozdaj kartki (samoprzylepne lub zwykłe) i poproś, by pracując w parach lub trójkach wypisali kolejno: 1) główne powody tej akcji strajkowej; 2) możliwe negatywne konsekwencje strajku; 3 .. Zarejestruj.. W czasie d\ugich wakacji chcesz wybraé sie w dalekì podréž z przyjaciókmi.. Zakres materiału do sprawdzianu jest następujący: 1.. Czy nagranie zawiera jakieé szczegóty, o których ty nie .W parach wykonajcie zadanie maturalne i odpowiedzcie na pytania.. ( Pierwsze zdjęcie pokazuje rodzinę siedzącą przy stole.. Popatrzcie na ilustracje i wykonajcie zadanie.. Question from @Tysiaaa13333 - Szkoła podstawowa - Język angielskiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pracujcie w parach.. Proszę się dobrać dowolnie.. Książki.. W internecie znaležliécie ponižsze propozycje- Wybierz sposób spedzenia wakacji, który najbardziej ci odpowiada, i uzasadnij swój wybór.Pracując w parach.. Zaloguj.. Opiszcie swoje zdjęcia, a następnie zadawajcie sobie nawzajem na zmianę pytania i odpowiadajcie na nie..

Pracując w parach, opiszcie zdjęcia.

Jak myślicie, co robią .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Opiszcie w 2 zdaniach jej działalność.. Jak myślicie, co robiąprzedstawione na nich osoby?. Wiara nadaje sens życiu - zdania niedokończone K. rozdaje uczniom przygotowane na kartkach zdania niedokończone (teczka pomocy), które mają uzupełnić (indywidualnie bądź w parach): Świat, w którym nikt nikomu nie wierzy, byłby… Zagrożeniem dla zawierzenia innym ludziom jest…Wybierzcie w parach jeden zawód z poniższej listy i opiszcie możliwą drogę kształcenia, jaką trzeba przyjąć, aby móc go wykonywać.. Pracujcie w parach.. Uczeń A Podczas rocznego pobytu w Londynie zamierzasz zapisać się na kurs języka angielskiego.. Question from @Megifarmer - Gimnazjum - Język angielskiZad 1.Napisz równanie okręgu przechodzącego przez punkty A=(−1,4) i B=(7,8) oraz o środku należącym do : osi OXZad 2.Napisz równanie prostej przechodzącej przez punkt (2,-3)a)równoległejb)prostopadłej do prostej o równaniu * y=3*x=7*y=5x-7Zad 3.Tworząca stożka ma długość 6cm i jest nachylona do płaszczyzny podstawy pod .W czasach peryklesa warunkiem posiadania obywatelstwa aten było a. dysponowanie majątkiem o wartości co najmniej 12 talentów b. ukończenie przez mężczyznę 20 lat c. urodzenie się z rodziców będących obywatelami ateńskimi d. urodzenie się na terytorium polis ateńskiej lub na należącym do niej statku Answer5 Pracujcie w parach..

Pracujcie w parach.

Zdjęcia ukazujące ten proces znajdują się w Załączniku nr 6 -Dziś powtórzymy sobie materiał pracując z podręcznikiem i w grupach.. ( Na tym zdjęciu widać grupkę ludzi siedzących na kanapie w pokoju.. 8 szkoły podstawowej.. MOJE OSIĄGNIĘCIA 1.. ANGIELSKI KSIĄŻKA WORLD EXPLORER 6 Str 52 zad 2 , da ktoś ?. Pracując w parach, opiszcie zdjęcia.. Nauczyciel zwraca uwagę, że nie .. Opiszcie to, co widzicie.. Which animated film is the best Możecie odpowiadać kgo wy lubicie albo przykładowoI CD.1.11 który próbuje je opisaé.. W którym z przedstawionych wydarzeń chcielibyście wziąć udział?. Połącz zdania 1-5 z miejscami a-e.. Następnie odpowiedzcie na dwa pytania.. Pokój.. która osiąga sukcesy na arenie międzynarodowej.. Dlaczego?. Są tam wszyscy - rodzice, dzieci i dziadkowie.W parach opiszcie zdjecie i odpowiedzcie na pytania.. Sklep.. Przykładowe opisy:1.. Opiszcie osoby przedstawione na obrazku, używając słów z ramki.. 2 Is appearance .. Wykorzystajcie słownictwo z listy w zadaniu 2.. Zadajcie sobie nawzajem poniższe pytania i odpowiedzcie na nie .. Rozpoczynając drugą godzinę zajęć edukacyjnych wokół filmu "Dziewczyny z bandy", nauczyciel poleca uczniom, aby w formie zdania pojedynczego oznajmującego określili temat (tematy) filmu oraz nazwali problemy (zagadnienia) w tym filmie poruszane (tematyka i problematyka .Dzieci pracując w parach zapisują na małych karteczkach odpowiedzi na pytanie kluczowe..

W parach odpowiedzcie na pytanie.

Przedmiot.. Popatrz na zdjecia 1, 2 i 3.. (Dom wygl Odpowiedź na zadanie z Oxford Repetytorium Ósmoklasisty.. Uzasadnijcie swój wybór… gabiwujek gabiwujek 12.03.2020 Język angielski Szkoła podstawowa .Przykładowe opisy zdjęć: 1.. Jak myślicie, po co to jest kwiatowi?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt